ליצירת קשר

  ארונות צבע בתנור

  ארונות צבע בתנור נחשבים לאיכותיים בכל מה שקשור לחומרים ולצביעה החיצונית. כך, לגבי דלתות, מגירות וחלקים אחרים שלהם נדרשת צביעה איכותית. הצבע עמיד ללחות ורטיבות, ולכן, גם מתאים לארונות אמבטיה. ארונות בהתאמה אישית יספקו שפע של יתרונות לרוכש אותם.

  ארונות צבע בתנור – צביעה איכותית

  ארונות צבע בתנור יישמרו היטב. לצביעה בתנור יש יתרונות רבים. היא איכותית כי הצבע נמרח בצורה אחידה על כל המשטח ונכנס גם לפנים השטח. התוצאה תהיה חלקה, מדויקת ואחידה. כך ניתן לצבוע בגוון אחד או במספר גוונים. הצביעה, הקרויה צביעה אלקטרוסטטית, הינה מהירה ונעשית באמצעות אבקות או נוזלים הנדחסים בצורה הומוגנית באמצעות מרסס. לאחר הצביעה מוכנס הרהיט לתוך תנור חם כדי להמיס את הצבע שנדבק היטב למשטח הקיים. ניתן למצוא ארונות המיועדים למקלחות, לבגדים וכדומה.

  ניתן להתאים להם דלתות נפתחות על צירים או דלתות הזזה. בחירת הדלתות נעשית בעיקר על פי גודל החדר הקיים. כאשר המרחב הפנימי צר אזי יועדפו דלתות הזזה. לכל ארון בהתאמה אישית ניתן לתכנן מרחב פנימי פונקציונאלי לאחסון הפריטים הנדרשים למשתמש. כך מגירות, מדפים, מוטות וווי תליה, מתקנים נשלפים ועוד.

  תכנון וייצור

  התכנון הראשוני מחייב קבלת מידע מהלקוח על צרכיו, טעמו האישי, קו העיצוב הקיים בבית ונתונים נוספים. לאחר מכן, ייערכו מדידות. הייצור עצמו ייעשה בנגריה מאובזרת היטב במיכון חשמלי ובכלי עבודה אחרים. הם נועדו לחיתוך, הקצעה, ליטוש ולעבודות גמר עדינות. ההתקנה תתבצע לאחר קביעת לוח זמנים. ארונות נאים, מתוכננים ומעוצבים היטב משדרגים מראה של כל חדר וחלל ותורמים לשימוש יעיל בהם.

  נגרייה עם תשתית איכותית

  "מאור לוי" עבודות נגרות הינו בעל נגריה ידועה המתמחה בתחום ומומלץ לרכוש ממנו ארונות לבית. שירותיו מגיעים עם יחס אישי וכוללים ייעוץ, ייצור באיכות מקצועית גבוהה, גימור מושלם, אחריות, ועוד. הוא משתף פעולה על אדריכלים ומעצבים ובעל ידע רב וניסיון מצטבר המגיעים ממתן שירותים מעולים ללקוחות רבים. הוא יעמיד ברצון את התשתית הקיימת ברשותו לטובת לקוחות נוספים.

  ליצירת קשר

   שירותים נוספים

   ארונות פתיחה לחדר שינה

   ארונות פתיחה לחדר שינה בהתאמה אישית מספקים יתרונות רבים למשתמשים בהם. ניתן לתכנן אותם היטב ופונקציונאלית. המראה החיצוני שלהם יותאם לסגנון העיצוב המוביל בחדר. ארונות פתיחה לחדר שינה - איכותיים ופונקציונאליים ארונות פתיחה לחדר שינה מתוכננים היטב כדי לתת מענה לאחסון מיטבי. ראשית, ניתן לייצר אותם במידות מקסימליות כולל עד התקרה. כך...

   ארונות הזזה

   ארונות הזזה מחירים נקבעים על פי אלמנטים ופרמטרים שונים. בין היתר: גודל הארון ומידותיו, סוג החומר, הגימור וכדומה.

   ארונות מקלחת מעוצבים

   ארונות מקלחת מעוצבים משדרגים כל חדר אמבטיה. הם פונקציונאליים ומתאימים לצרכי המשתמשים. הם עשויים מחומרים דוחי מים ורטיבות ו/או צבועים בצבעים מתאימים. ניתן למצוא אותם במגוון צבעים ועיצובים. ארונות מקלחת מעוצבים – נאים ושימושיים ארונות מקלחת מעוצבים מותאמים בגודלם לשטח הקיים באמבטיה. הם נבחרים גם על פי קו העיצוב המוביל בבית עצמו...

   ליצירת קשר

   ארונות בהתאמה אישית מתחילים עם רוברטו - נגרות בהתאמה אישית לחלוטין לפי צרכייך. מעוניינים? הגיע הזמן לשלוח הודעה ולתת לעצמכם להנות מטיפול מקצועי ואיכותי. מחכים לשמוע ממכם!

    בית תוכנה לקידום אתרים
    דילוג לתוכן