ליצירת קשר

  ארונות מקלחת מעוצבים

  ארונות מקלחת מעוצבים משדרגים כל חדר אמבטיה. הם פונקציונאליים ומתאימים לצרכי המשתמשים. הם עשויים מחומרים דוחי מים ורטיבות ו/או צבועים בצבעים מתאימים. ניתן למצוא אותם במגוון צבעים ועיצובים.

  ארונות מקלחת מעוצבים – נאים ושימושיים

  ארונות מקלחת מעוצבים מותאמים בגודלם לשטח הקיים באמבטיה. הם נבחרים גם על פי קו העיצוב המוביל בבית עצמו על החדרים והחללים הספציפיים שלו. תכנון חדר אמבטיה כולל בחירת מרצפות וחיפויי קירות, כלים סניטריים, חלונות ודלתות, מקלחונים, ברזים, וכמובן, ארונות. צבעי הארונות חייבים להשתלב בצבעי הפריטים האחרים. לעיתים הם ישלימו אותם, ולעיתים, יבלטו כדי למשוך עניין ולהוסיף מראה רענן.

  התכנון הפנימי חייב להיות פונקציונאלי ולכלול מגירות אחסון, חלל גדול עם או בלי מדפים, משטח מחרס, מעץ וכדומה. בנוסף, מראה תלויה או מרחפת מעל. כיור בגודל מתאים ישלים את היחידה. ניתן לבחור כיור שקוע או מונח בצורות גיאומטריות שונות. לצד ארונות אלו שנועדו לשימושי רחצה ניתן להוסיף ארונות אחסון תואמים שיוצבו בפינות שונות של החדר.

  תכנון, ייצור והתקנה

  ניתן לתכנן ארונות עם שילובים נהדרים של עץ לסוגיו, משטח עליון מחומרים אחרים, תכנון פנימי להצבת פריטי ואביזרי אמבטיה ועוד. לאחר שלב ההזמנה יבוצעו מדידות במקום. הן נועדו,  בעיקר, להתאים את מידות הארון הנבחר למידות החלל הקיים. המטרה היא שיהיה די שטח לצרכי המשתמש בארון אבל שיישאר די מקום לתנועה בתוך החדר. הייצור נעשה בנגריה בעלת תשתית מקצועית הכוללת מכונות מתקדמות ומכשירים אחרים לעיבוד עץ. כך, לחיתוך, הקצעה, ליטוש, צביעה ועוד. הארון הינו פריט בעל נוכחות וחשוב שיהיה נאה ביותר.

  נגרייה בעלת תשתית איכותית

  "מאור לוי" עבודות נגרות הינו בעל נגריה ידועה המתמחה בתחום ומומלץ לרכוש ממנו ארונות הזזה וארונות אחרים לבית. שירותיו כוללים יחס אישי, ייעוץ, ייצור מקצועי באיכות גבוהה, גימור מושלם, אחריות, ועוד. הוא בעל ידע רב וניסיון מצטבר המגיעים ממתן שירותים מעולים ללקוחות רבים ומשיתופי פעולה פורים עם אדריכלים ומעצבים. הוא יעמיד ברצון את התשתית הקיימת ברשותו לטובת לקוחות נוספים.

  ליצירת קשר

   ארונות מקלחת מעוצבים במגוון סגנונות

   ארונות מקלחת מעוצבים מותאמים היטב לצרכי המשתמשים. ניתן למצוא מגוון ארונות המגיעים בגוונים ועיצובים שונים. הם עשויים, לרוב, מעץ מעובד הנצבע בצבעים העמידים לרטיבות. ניתן למצוא ארונות על רגליים או מחוברים לקירות. חברת רוברטו – נגרות בהתאמה אישית – עוסקת בתחום וניתן לקבל אצלה מידע חשוב.

   ארונות מקלחת מעוצבים – לאחסון פריטים שונים

   ארונות מקלחת מעוצבים מיועדים לאחסון מיני פריטים הנדרשים בחדרי אמבטיה. כך מוצרי טואלטיקה והיגיינה, לטיפוח הגוף והעור, סבונים ופריטים אחרים. ניתן למצוא ארונות משולבים במשטח רחצה העשוי מעץ, שיש או מוצרים אחרים. הם מגיעים בעיצובים שונים וכל אחד יכול לבחור את זה המתאים לסגנון העיצוב של חדר הרחצה ו/או הבית עצמו. יש ארונות במיוצרים בקווים נקיים, ואחרים המגיעים עם עיטורים מעניינים, ידיות נחמדות ופרזול איכותי. ניתן למצוא אותם בגוונים נאים במיוחד. יש בהירים המתמזגים בחלל בצורה הרמונית ויש צבעים עזים היוצרים רהיט המושך תשומת לב ובולט בחדר. הארונות חייבים להשתלב בחדר בצורה מושלמת. כך בריצוף ובחיפוי הקירות, בכלים הסניטאריים ועוד. כל ארון מתוכנן פונקציונלית כדי לייעל את האחסון. יהיו בו מגירות ומדפים. ארונות המיוצרים בהתאמה אישית יהיו פרקטיים מאוד, בעלי שטח אחסון אופטימלי ויתוכננו לניצול מירבי של שטח האמבטיה. כך יוותר מקום רב למעבר, להנחת חפצי נוי ועוד.

   ייצור בנגרייה מצוידת היטב

   מומחי החברה ייפגשו עם הלקוחות וישוחחו איתם לגבי צרכיהם. בנוסף ימדדו את השטח המיועד לארון. הארון ייצור בנגרייה משוכללת בה מצוי מכשור חשמלי לעיבוד עץ. כך לחיתוך וניסור, להקצעה, לליטוש ועוד. הצביעה תיעשה בתנור משוכלל והפלטות ייצבעו בשכבת צבע חלקה, אחידה ועמידה למים ורטיבות. ארונות שימושיים יסייעו לאחסון יעיל של המוצרים המיועדים לשימוש באמבטיה.

   חברה בעלת שם

   חברת רוברטו – נגרות בהתאמה אישית – מתמחה בתחום ומומלץ לקבל ממנה שירותים מקצועיים המלווים ביחס אישי. הם כוללים ייעוץ, שימוש בחומרים גלם איכותיים, מחירים נוחים, אחריות ועוד. הם בעלי ידע רב וניסיון מצטבר המגיעים מהתעדכנות קבועה בחידושים, משיתופי פעולה עם מעצבים יצירתיים, ממתן שירותים מוצלחים ללקוחות רבים לאורך זמן ועוד. הם ישרתו בשמחה אחרים.

    

   שירותים נוספים

   ארון שחור שקוף

   ארון שחור שקוף איכותי ארון שחור שקוף בהתאמה אישית הוא בעל יתרונות עיצוביים וטכניים רבים. זכוכית שקופה או כהה משתלבת נהדר עם צבע שחור והתוצאה היא ארון מרשים במיוחד. הוא ייראה טוב בכל חדר לצד פריטים קיימים אחרים. תכנון על פי הזמנה מאפשר קבלת שטחי אחסון פנימיים מרווחים ופונקציונאליים. חברת רוברטו...

   ארונות הזזה

   ארונות הזזה מחירים נקבעים על פי אלמנטים ופרמטרים שונים. בין היתר: גודל הארון ומידותיו, סוג החומר, הגימור וכדומה.

   ארונות קיר מחיר

   ארונות קיר מחיר נקבע על פי אלמנטים ופרמטרים שונים. כך על פי גודלם, החומר ממנו הם עשויים, ההשקעה בשעות ייצור ועבודה ועוד. ארונות בהתאמה אישית לבגדים, יקרים, יחסית, לארונות המיוצרים בשיטה תעשייתית. עם זאת, הם הופכים למושלמים בזכות היתרונות שהם מביאים עימם. ארונות קיר מחיר – נוח ומותאם להשקעה בו ארונות...

   ליצירת קשר

   ארונות בהתאמה אישית מתחילים עם רוברטו - נגרות בהתאמה אישית לחלוטין לפי צרכייך. מעוניינים? הגיע הזמן לשלוח הודעה ולתת לעצמכם להנות מטיפול מקצועי ואיכותי. מחכים לשמוע ממכם!

    בית תוכנה לקידום אתרים
    דילוג לתוכן