ליצירת קשר

  ארון שחור שקוף

  ארון שחור שקוף איכותי

  ארון שחור שקוף בהתאמה אישית הוא בעל יתרונות עיצוביים וטכניים רבים. זכוכית שקופה או כהה משתלבת נהדר עם צבע שחור והתוצאה היא ארון מרשים במיוחד. הוא ייראה טוב בכל חדר לצד פריטים קיימים אחרים. תכנון על פי הזמנה מאפשר קבלת שטחי אחסון פנימיים מרווחים ופונקציונאליים. חברת רוברטו – נגרות בהתאמה אישית – עוסקת בתחום וניתן לקבל אצלה מידע מפורט.

  ארון שחור שקוף – בעיצובים שונים

  ארון שחור שקוף מיוצר בשלל עיצובים מבוקשים. כך עם דלתות בקווים נקיים, אחרות בעלות עיטורים מגוונים, עם ידיות מעניינות ופרזול מודרני. ניתן למצוא אותו עם דלתות הזזה או דלתות כנף נפתחות לרווחה. בכל תכנון יהיו מנגנונים לטריקה רכה ושקטה. כל היתרונות הללו מאפשרים גמישות רבה ללקוח בעת בחירתו וכאשר הוא רוצה להתאים את הארון לקו העיצוב הקיים בבית/בחדר, ואין זה משנה אם הוא מודרני, קלאסי, כפרי או אחר. בכל ארון ניתן לתכנן תכנון פנימי פרקטי ולכלול בו מתקנים לאחסון תכולה רבה. כך את כל סוגי הביגוד, כפפות, עניבות, כובעים, אקססוריז, תכשיטים, כלי מיטה לשימושים חוזרים, נעליים ועוד. כל אלו יונחו על מדפים, יוכנסו למגירות ומתקנים נשלפים, ייתלו על מוטות תלייה סטנדרטיים ו/או מתקני סרווטו יורדים ועוד. את הארון ניתן להצמיד לשני קירות משיקים, להרכיב בתוך נישה קיימת וכדומה. הכול  במטרה לנצל מרבית את שטח החדר הקיים.

  תהליך מסודר

  בשלב הראשון ייערכו שיחות עם הלקוחות לקבלת מידע לגבי צרכיהם, לאחריהם יתבצעו מדידות ותכנון פרטני, ההמשך יהיה ייצור בנגרייה מאובזרת במיכון חשמלי מתקדם וצביעת הפלטות בתנור מיוחד היודע להפיק שכבת צבע אחידה וחלקה. ההרכבה תתבצע על ידי צוות נגרים מיומן עם הקפדה על גימור מושלם.

  חברה מבוקשת

  חברת רוברטו – נגרות בהתאמה אישית – מתמחה בתחום ומומלץ לקבל ממנה שירותים מקצועיים עם יחס אישי. הם כוללים ייעוץ, שימוש בחומרי גלם איכותיים, מחירים נוחים, אחריות, עמידה בלו"ז ועוד. הם בעלי ידע רב וניסיון מצטבר המגיעים מהתעדכנות בחידושים, משיתופי פעולה עם מעצבים יצירתיים, ממתן שירותים איכותיים ללקוחות רבים לאורך זמן ועוד. הם ישמחו לשרת אחרים.

  ארון שחור שקוף

  ליצירת קשר

   שירותים נוספים

   ארון הזזה זכוכית

   ארון הזזה זכוכית לבגדים בהתאמה אישית הינו בעל יתרונות רבים. הזכוכית הינה חומר מעולה המסוגל להשתלב בכל סגנון עיצוב הקיים בחדר. ניתן לבחור דלתות הצבועות בצבעים מובילים. ארון הזזה זכוכית – פרקטי ונאה הדלתות נעות על מסילה ומועדפות על דלתות פתיחה בחדרים בעלי ממדים קטנים. "מאור לוי" עבודות נגרות עוסק בתחום וניתן...

   ארונות צבע בתנור

   ארונות צבע בתנור נחשבים לאיכותיים בכל מה שקשור לחומרים ולצביעה החיצונית. כך, לגבי דלתות, מגירות וחלקים אחרים שלהם נדרשת צביעה איכותית. הצבע עמיד ללחות ורטיבות, ולכן, גם מתאים לארונות אמבטיה. ארונות בהתאמה אישית יספקו שפע של יתרונות לרוכש אותם. ארונות צבע בתנור – צביעה איכותית ארונות צבע בתנור יישמרו היטב. לצביעה...

   ארונות קיר מחיר

   ארונות קיר מחיר נקבע על פי אלמנטים ופרמטרים שונים. כך על פי גודלם, החומר ממנו הם עשויים, ההשקעה בשעות ייצור ועבודה ועוד. ארונות בהתאמה אישית לבגדים, יקרים, יחסית, לארונות המיוצרים בשיטה תעשייתית. עם זאת, הם הופכים למושלמים בזכות היתרונות שהם מביאים עימם. ארונות קיר מחיר – נוח ומותאם להשקעה בו ארונות...

   ליצירת קשר

   ארונות בהתאמה אישית מתחילים עם רוברטו - נגרות בהתאמה אישית לחלוטין לפי צרכייך. מעוניינים? הגיע הזמן לשלוח הודעה ולתת לעצמכם להנות מטיפול מקצועי ואיכותי. מחכים לשמוע ממכם!

    בית תוכנה לקידום אתרים
    דילוג לתוכן