ליצירת קשר

  ארון פתיחה מעוצב במגוון גדלים

  ארון דלתות פתיחה הינו בין המבוקשים ביותר בגלל נוחות השימוש בו. הוא מתאים רבות לחדרים גדולים בהם קיימת אפשרות לפתיחת דלתות לרווחה. ייצור ארון בהזמנה מיוחדת משדרגת רבות את יכולת האחסון בו ומאפשר ניצול מירבי של החלל הקיים. ניתן להזמין במגוון עיצובים וגוונים. חברת רוברטו – נגרות בהתאמה אישית – עוסקת בתחום וניתן לקבל אצלה מידע חשוב.

  ארון דלתות פתיחה – מעץ טבעי או מעובד

  ארון דלתות פתיחה עשוי בדרך כלל מעץ מעובד אבל יש רבים המוכנים להשקיע בעץ טבעי מלא היקר יותר והמספק יתרונות של עמידות וחוזק. עם זאת, גם עץ מעובד על בסיס סנדוויץ', מלמין, שבבית ואחרים יהיה מסיבי, יציב ובטוח מאוד לשימוש. ניתן להתקין ארון עד לגובה התקרה וכך לנצל היטב את גודלו לאחסון. יהיו בו מדפים, מגירות, מתקנים נשלפים לנעליים, מתקני סרווטו יורדים ועוד. הם מיועדים לפריטי ביגוד לסוגיו, כובעים, עניבות, כפפות, חגורות, נעליים, תכשיטים ואקססוריז אחרים בהם נהוג להשתמש. התכנון שלו ינצל עד תום את שטח החדר. ניתן להכניסו לנישה קיימת, לבנותו בצמוד לקיר נבחר וכדומה. הדבר מאפשר השארת מקום רב במרחב הפנימי של החדר. כך למעבר, לתנועה, להנחת ריהוט נוסף וכדומה. עיצוב הדלתות יכול להיות בקווים נקיים, עם עיטורים נאים, בתוספת פרזול וידיות נבחרות ועוד. הוא יותאם לקו העיצוב המוביל בבית ובחדר.

  הזמנה וייצור

  ההזמנה נעשית על פי צרכי הלקוחות. לאחר המדידות ייעשה הייצור ייעשה בנגריה המצוידת בכל המכשור החשמלי החשוב. הצביעה תיעשה בתנור מיוחד וצבעים הנבחרים יהיו אחידים וחלקים. הארון יגיע ברמת גימור גבוהה. ההרכבה תתבצע במועד שנקבע על ידי נגרים מוכשרים.

  חברה מיומנת ויעילה

  חברת רוברטו – נגרות בהתאמה אישית – מתמחה בתחום ומומלץ לקבל ממנה שירותים מקצועיים עם יחס אישי. הם כוללים ייעוץ, שימוש בחומרי גלם איכותיים, מחירים נוחים, עמידה בלו"ז, אחריות ועוד. הם בעלי ידע רב וניסיון עשיר המגיעים מהתעדכנות קבועה בחידושים, משיתופי פעולה עם מעצבים יצירתיים, ממתן שירותים מעולים ללקוחות רבים לאורך זמן ועוד. הם ישמחו להעמיד כישוריהם ויכולותיהם המוכחות ואת התשתית המעולה שלהם לטובת אחרים.

  ליצירת קשר

   מאמרים נוספים

   עיצוב ארון

   ארון בהתאמה אישית אמור להיות פונקציונלי ונאה. הוא מיוצר ומותקן על ידי נגרים מומחים לנושא. ניתן למצוא סוגי ארונות מתאימים לחדר שינה, אמבטיה, עבודה וחללים אחרים בבית. כולם מיוצרים מחומרים איכותיים ביותר. חברת רוברטו – נגרות בהתאמה אישית – עוסקת בתחום וניתן לקבל אצלה מידע רב. ארון בהתאמה אישית – ניצול...

   ארון באיכות גבוהה ללא פשרות

   ארונות צבע בתנור המיוצרים על פי הזמנה מיוחדת נחשבים למעולים. הם יציבים, מסיביים, בטוחים לשימוש ונאים ביותר. ניתן למצוא מגוון גוונים היכולים להתאים לטעמו האישי של כל לקוח. הוא יבחר אותו בהתאם לקו העיצוב המוביל בבית או בחדר הספציפי בו מותקן הארון. חברת רוברטו – נגרות בהתאמה אישית – עוסקת...

   ארונות לקיר באיכות גבוהה

   ארונות קיר מחיר נקבע על פי סוג החומר, גודלם, כמות חומרי הגלם המושקעים ואלמנטים חשובים אחרים. ייצורם על פי הזמנה מיוחדת מחייב מחשבה רבה וזמן עבודה המהווים אף הם גורמים מייקרים. עם זאת, ההשקעה בהם מצדיקה את עצמה בגלל היתרונות הרבים שהם מביאים עימם. ניתן להזמינם במגוון עיצובים וגוונים. חברת...

   ליצירת קשר

   ארונות בהתאמה אישית מתחילים עם רוברטו - נגרות בהתאמה אישית לחלוטין לפי צרכייך. מעוניינים? הגיע הזמן לשלוח הודעה ולתת לעצמכם להנות מטיפול מקצועי ואיכותי. מחכים לשמוע ממכם!

    בית תוכנה לקידום אתרים
    דילוג לתוכן