ליצירת קשר

  ארון הזזה זכוכית

  ארון הזזה זכוכית לבגדים בהתאמה אישית הינו בעל יתרונות רבים. הזכוכית הינה חומר מעולה המסוגל להשתלב בכל סגנון עיצוב הקיים בחדר. ניתן לבחור דלתות הצבועות בצבעים מובילים.

  ארון הזזה זכוכית – פרקטי ונאה

  הדלתות נעות על מסילה ומועדפות על דלתות פתיחה בחדרים בעלי ממדים קטנים. "מאור לוי" עבודות נגרות עוסק בתחום וניתן לקבל ממנו מידע רלוונטי.

  ארון הזזה זכוכית מתוכנן בצורה אולטימטיבית. הוא פרקטי מאוד מבחינת התכנון הפנימי שלו. הוא נבנה לגובה ובכך מרחיב משמעותית את חללי האחסון. ניתן לאחסן בו את כל סוגי הביגוד, כובעים, חגורות, עניבות, נעליים, תכשיטים ואקססוריז וכדומה. במקרים רבים ניתן יהיה להוסיף גם כלי מיטה.

  יותקנו בו מגירות, מדפים, מוטות תלייה, מתקנים נשלפים, ווים ואמצעי פרזול נוספים שיתרמו לסידור יעיל ומרווח של כל הפריטים הללו. הדלתות נעות חרישית על מסילות ועל גלגלי סיליקון איכותיים. בנוסף, תהיינה מברשות צד לטריקה קלה ועוד. תשומת לב חשובה מוקדשת, כאמור, לעיצוב. ניתן להתקין זכוכיות בצבעים כהים או בהירים מקובלים. כך זכוכית כהה שקופה, לבנה, שחורה כהה וכדומה. ניתן להתקין על הדלת מראה לכל אורכה או מראה קטנה יותר. המבחר הקיים גדול מאוד ומספק גמישות רבה ומרחב תמרון לבחירה על פי צרכים והטעם האישי.

  ייצור על פי הזמנה

  ההזמנה נעשית בעת פגישה אחת או יותר הכוללת גם מדידות בחדר. העובדה שהארון יותאם בצורה מרבית למידות החדר חוסכת משמעותית במקום. הייצור נעשה בנגריה משוכללת שבה ניתן למצוא את כל המכונות החשמליות לעיבוד עץ. ביניהן לחיתוך וניסור, להקצעה, לליטוש ועוד. הארון יותקן על ידי צוות עובדים מיומן וייראה במיטבו לקראת השימוש בו.

  נגרייה עם תשתית איכותית

  "מאור לוי" עבודות נגרות הינו בעל נגריה ידועה המתמחה בתחום ומומלץ לרכוש ממנו ארונות הזזה וארונות אחרים לבית. שירותיו כוללים ייעוץ, ייצור באיכות גבוהה, גימור מושלם, אחריות, מקצוענות, יחס אישי ועוד. הוא בעל ידע רב וניסיון עשיר המגיעים ממתן שירותים מעולים ללקוחות רבים, פועל בשיתוף פעולה פורה עם אדריכלים ומעצבים. הוא משרת לקוחות רבים לאורך שנים ויעמיד בשמחה את התשתית שברשותו לטובת נוספים.

  ארון עם דלתות זכוכית

  ארון עם דלתות זכוכית לבגדים מותאם אישית מספק יתרונות חשובים למזמינים אותו. זכוכית משתלבת בצורה אופטימלית עם סוגי עץ מהם מייצרים ארונות. ניתן לבחור במספר צבעי זכוכית להתאמה מרבית עם צבעי החדר כולל הקירות והרצפות. ניתן לתכנן את מיקומו בחדר ואת החללים הפנימיים בצורה אופטימאלית. "מאור לוי" עבודות נגרות עוסק בתחום וניתן לקבל ממנו מידע מפורט.

  ארון עם דלתות זכוכית – תכנון נכון וייצור קפדני

  ארון עם דלתות זכוכית מתוכנן היטב כדי לנצל את ייעודו. ניתן לייצר אותו לגובה ועד לרום התקרה. הדבר, כמובן, מאפשר שטח אחסון לפריטים רבים, במיוחד, בעת החלפת בגדי קיץ וחורף. קיים מקום רב למגירות, מדפים, מתקנים נשלפים, מוטות תלייה, ווים ואביזרי פרזול ואחסון אחרים. הביגוד לסוגיו, העניבות, הכובעים, הנעליים, התכשיטים והאקססוריז יאוחסנו בצורה מרווחת ולא יתקמטו. ניתן אפילו יהיה לאחסן כלי מיטה שימושיים.

  הזמנה וייצור

  במידה ובוחרים דלתות זכוכית הרי שניתן לקבל דלתות מזכוכית לבנה, כהה או שחורה שקופה וכן הלאה. דלתות הזזה ינוע על מסילות וגלגלי סיליקון, דלתות פתיחה על צירים איכותיים. בכל מצב תהיה טריקה קלה וחרישית. ניתן להתקין מראות במידות שונות לשימוש שוטף. ארונות מייצרים מעץ מלא או עץ מעובד לכל אחד תכונות אחרות. הבחירה, איפה יכולה להיות מגוונת ומספקת מרחב תמרון להחלטות בנושאי צרכים, טעם אישי וכדומה.

  ההזמנה חשובה כי במהלכה מוגשות כל הבקשות

  המדידות מדויקות ומאפשרות התאמה מרבית למידות החדר. כך ניתן לחסוך משמעותית בשטח. הנגרייה משוכללת ומצוידת בכל המכונות החשמליות לעיבוד עץ. כך לחיתוך וניסור, להקצעה, לליטוש ועוד. ההתקנה תיעשה ידי צוות עובדים מיומן. הארון יהיה נאה, יציב ופרקטי.

  שירות ממומחה לנושא

  "מאור לוי" עבודות נגרות הינו בעל נגריה ידועה המתמחה בתחום ומומלץ לרכוש ממנו ארונות לבית. שירותיו כוללים ייעוץ, ייצור איכותי, גימור מושלם, אחריות, יחס אישי ועוד. הוא בעל ידע רב וניסיון עשיר המגיעים ממתן שירותים מעולים ללקוחות רבים. הוא פועל בקביעות בשיתוף פעולה עם אדריכלים ומעצבים, משרת לקוחות רבים לאורך שנים וישמח להעמיד את התשתית שברשותו לטובת נוספים.

  ליצירת קשר

   ארון הזזה זכוכית מיוחד

   ארון הזזה זכוכית מתאים מאוד לחדרים עם מידות אורך ורוחב קטנות. התכנון המוקפד שלו תורם להשארת מקום מרווח בכל חדר. הוא יכול להיבנות עד לרום התקרה מה שמרחיב מאוד את חללי האחסון. ניתן ליצר אותו מעץ טבעי או מעץ מעובד. חברת רוברטו – נגרות בהתאמה אישית – עוסקת בתחום וניתן לקבל אצלה מידע חשוב.

   ארון הזזה זכוכית – בגוונים שונים

   ארון הזזה זכוכית יכול להגיע עם זכוכיות בצבעים כהים או בהירים. בין היתר  כהה שקופה, לבנה, שחורה כהה וכדומה. הצבע ייבחר, כמובן, על פי קו העיצוב המוביל בחדר המדובר. ניתן אף להוסיף מראה בגודל מתאים. דלתות הזזה מגיעות במקום דלתות כנף ומיועדות לחדרים בהם אין די מקום לפתיחתן. הן נעות על גלגלי סיליקון איכותיים המאפשרים תנועה חרישית במסילות. קיימות גם מברשות צד לטריקה קלה. התכנון הפנימי מיטבי ומאפשר אחסון ביגוד מגוון, כובעים, עניבות, חגורות, נעליים, תכשיטים ואקססוריז אחרים. כל אלו יונחו או ייתלו על מדפים, מגירות מתקנים נשלפים לנעליים, מתקני סרווטו ניידים ועוד. הארונות יורכבו בתוך נישות קיימות או לאורך קיר כך שיוותר די מרחב פנימי בכל חדר. הארונות מיוצרים מחומרים שונים כמו: עץ טבעי, או מעובד כמו סנדוויץ', מלמין, שבבית ואחרים.

   ייצור עם גימור מושלם

   התכנון נעשה על מידות שיילקחו במקום. בנגרייה קיים מכשור חשמלי ממוחשב שנועד לעיבוד עץ ובין היתר, מכונות לחיתוך וניסור, להקצעה, לליטוש, להדבקה ועוד. הצביעה תיעשה בתנורים מיוחדים והצבע הנוצר יהיה אחיד וחלק. הייצור יהיה תחת בקרת איכות גבוהה לטובת גימור מושלם. כך הוא יהיה מסיבי, יציב ובטוח לשימוש.

   חברה ידועה ומוכרת

   חברת רוברטו – נגרות בהתאמה אישית – מתמחה בתחום ומומלץ לקבל ממנה שירותים מקצועיים עם יחס אישי. הם כוללים ייעוץ, ייצור מוקפד, שימוש בחומרים איכותיים, עמידה בלוח זמנים, מחירים נוחים, אחריות ועוד. הם בעלי ידע רב וניסיון מצטבר המגיעים מהתעדכנות בחידושים, משיתופי פעולה עם מעצבים, ממתן שירותים איכותיים ללקוחות רבים לאורך זמן ועוד. הם ישמחו להעמיד את כישוריהם ויכולותיהם המוכחות ואת התשתית הקיימת שברשותם לטובת אחרים.

   ארון הזזה זכוכית שקופה

   ארון הזזה זכוכית שקופה הוא בעל מראה נהדר ומושך עין. זאת, הודות לדלתות הזכוכית האלגנטיות המגיעות במספר גוונים מבוקשים. ארון בתכנון מיוחד מנצל היטב את חלל החדר ואף יוצר שטחי אחסון מרווחים. הוא מיוצר, לרוב, מעץ מעובד לסוגיו. חברת רוברטו – נגרות בהתאמה אישית – עוסקת בתחום וניתן לקבל אצלה מידע רב.

   ארון הזזה זכוכית שקופה – מתאים לסגנונות עיצוב רבים

   ארון הזזה זכוכית שקופה יכול להתאים בצורה מושלמת לסגנונות עיצוב מקובלים בבית ואין זה משנה אם מדובר במודרני, קלאסי כפרי או אחר. אחת הסיבות לכך היא העובדה שהזכוכית משתלבת היטב עם עץ, מתכת, בד, פלסטיק וחומרים אחרים. יתרונות העיצוב מושכים, איפה, לקוחות רבים ומקלים עליהם בקבלת ההחלטה להתקנת ארונות אלו. שיקול חשוב אחר הוא חדר צר מידות בו יש קושי להשתמש בדלת כנף נפתחת. דלת הזזה נעה על גלגלי סיליקון איכותיים וכך תתאפשר תזוזה חרישית ורכה. בנוסף, מותקנת מברשת לטריקה שקטה. הארון ייבנה עד לתקרה כדי לנצל עד למקסימום את שטחי האחסון. ניתן יהיה להניח ולתלות בו את כל סוגי הביגוד, כפפות, עניבות, כובעים, אקססוריז, תכשיטים ואפילו כלי מיטה מועדפים. מתקני האחסון יהיו מגוונים ובין היתר: מדפים, מגירות, מתקנים נשלפים לנעליים, מוטות תלייה סטנדרטיים,  מתקני סרווטו יורדים ועוד. ניתן יהיה להצמידו לשני קירות משותפים, לנישה קיימת וכך לנצל אופטימלית את שטח החדר.

   תהליך מוקפד

   יתקיימו שיחות עם הלקוחות להבנת צרכיהם, מדידות ותכנון. השלב הבא הינו ייצור מוקפד בנגרייה מאובזרת במיכון חשמלי ייחודי ומודרני ולאחריה צביעת הפלטות בתנור מיוחד היוצר שכבת צבע אחידה וחלקה. ההרכבה תתבצע על ידי צוות נגרים מיומן עם הקפדה על גימור מושלם.

   חברה בעלת תשתית מעולה

   חברת רוברטו – נגרות בהתאמה אישית – מתמחה בתחום ומומלץ לקבל ממנה שירותים מקצועיים המלווים ביחס אישי. הם כוללים ייעוץ, שימוש בחומרי גלם איכותיים, מחירים נוחים, אחריות ועוד. הם בעלי ידע רב וניסיון מצטבר המגיעים מהתעדכנות בחידושים, משיתופי פעולה עם מעצבים יצירתיים, ממתן שירותים מעולים ללקוחות רבים לאורך שנים ועוד. הם ישמחו להעמיד את התשתית המעולה לטובת אחרים.

   ארון הזזה שחור זכוכית

   ארון הזזה שחור זכוכית מתאים מאוד לחדרי שינה ולחללים אחרים בבית. ניתן לתכנן אותו בהתאמה ייחודית כדי להפיק ממנו יתרונות שונים. בין היתר לקבלת שטחי אחסון מושלמים, ניצול שטחי חדרים מרבי, עיצוב מותאם לקו העיצוב המוביל בבית ועוד. הוא מיוצר, לרוב, מעץ מעובד לסוגיו, אם כי לעיתים גם מעץ טבעי מלא. חברת רוברטו – נגרות בהתאמה אישית – עוסקת בתחום וניתן לקבל אצלה מידע רב.

   ארון הזזה שחור זכוכית – בעל פתרונות אחסון מעולים

   ארון הזזה שחור זכוכית בנוי עד לתקרת החדר, מה שמגדיל מאוד את שטח האחסון. כך הוא מספק פתרונות אחסון מעולים עם שילוב של מגירות, מדפים, מתקנים נשלפים, מוטות תלייה סטנדרטיים ו/או מתקני סרווטו ניידים ועוד. על כל אלו ניתן להניח או לתלות ביגוד לסוגיו, כפפות, עניבות, כובעים, אקססוריז, תכשיטים, כלי מיטה, נעליים ועוד. את הארון ניתן להצמיד לשני קירות משיקים, להרכיב בתוך נישה קיימת וכדומה. כך ייחסך מקום רב שינוצל למטרות אחרות. ארון הזזה מתאים מאוד לחדרים בעלי שטח קטן שבהם יש קושי לפתוח לרווחה דלתות כנף. דלתותיו ינועו על גלגלי סיליקון איכותיים בצורה חלקה ושקטה. תותקן בו גם מברשת לטריקה קלה. הצבע השחור יכול להתאים למרבית הגוונים הקיימים כולל הכהים. העץ והזכוכית משתלבים היטב עם חומרים אחרים דוגמת מתכת, פלסטיק בד ונוספים הקיימים בבית. כך ניתן לייצור שילוב הרמוני מנצח.

   תהליך בשלבים

   תחילה ייערכו שיחות עם הלקוחות לקבלת מידע לגבי רצונותיהם וטעמם האישי, לאחריהם יתבצעו מדידות ותכנון, הייצור ייעשה בנגרייה מאובזרת במיכון חשמלי מתקדם וצביעת הפלטות בתנור מיוחד לקבלת שכבת צבע אחידה וחלקה. את ההרכבה יבצע צוות נגרים מוכשר שיקפיד מאוד על גימור מושלם.

   חברה מאורגנת היטב

   חברת רוברטו – נגרות בהתאמה אישית – מתמחה בתחום ומומלץ לקבל ממנה שירותים מקצועיים עם יחס אישי. הם כוללים ייעוץ, שימוש בחומרי גלם איכותיים, מחירים נוחים, אחריות, עמידה בלו"ז ועוד. הם בעלי ידע רב וניסיון עשיר המגיעים מהתעדכנות בחידושים, משיתופי פעולה עם מעצבים יצירתיים, ממתן שירותים מעולים ללקוחות רבים לאורך שנים ועוד. הם ישמחו לשרת אחרים.

   שירותים נוספים

   ארונות שקופים

   ארונות שקופים מיוחדים ארונות שקופים בהתאמה אישית מבוקשים מאוד בגלל היתרונות שהם מביאים איתם. הם בעלי שטח אחסון מרווח ומתוכנן היטב ונאים מאוד. התכנון המיטבי מנצל היטב גם את שטח החדר ומותיר די מקום לשימושים נוספים. ארונות בעלי דלתות הזזה מתאימים לחדרי שינה וילדים, במיוחד, כאשר מדובר על חדרים צרי שטח....

   ארונות הזזה

   ארונות הזזה מחירים נקבעים על פי אלמנטים ופרמטרים שונים. בין היתר: גודל הארון ומידותיו, סוג החומר, הגימור וכדומה.

   ארונות פתיחה לחדר שינה

   ארונות פתיחה לחדר שינה בהתאמה אישית מספקים יתרונות רבים למשתמשים בהם. ניתן לתכנן אותם היטב ופונקציונאלית. המראה החיצוני שלהם יותאם לסגנון העיצוב המוביל בחדר. ארונות פתיחה לחדר שינה - איכותיים ופונקציונאליים ארונות פתיחה לחדר שינה מתוכננים היטב כדי לתת מענה לאחסון מיטבי. ראשית, ניתן לייצר אותם במידות מקסימליות כולל עד התקרה. כך...

   ליצירת קשר

   ארונות בהתאמה אישית מתחילים עם רוברטו - נגרות בהתאמה אישית לחלוטין לפי צרכייך. מעוניינים? הגיע הזמן לשלוח הודעה ולתת לעצמכם להנות מטיפול מקצועי ואיכותי. מחכים לשמוע ממכם!

    בית תוכנה לקידום אתרים
    דילוג לתוכן